ד"ר סיוון שני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי המרפאה

 
במרפאה ניתן לקבל את כל השירותים השוטפים: בדיקות, חיסונים, חיסוני כלבת, רישוי עירוני, השתלת וקריאת שבב אלקטרוני, טיפולים וייעוץ על ידי צוות אמין, מנוסה ואדיב.

במרפאה מתבצעים ניתוחים והרדמות באמצעות מכשיר הרדמה בגז וחמצן, תוך ניטור על ידי מוניטור לב, נשימה ורמת רוויית החמצן בדם, המאפשר הרדמה בטוחה ביותר.
לצורך אבחון קיימים במרפאה אמצעי אבחון מתקדמים, כגון מכשיר רנטגן, אולטרסאונד, אנדוסקופ, מכשיר ECG, מיקרוסקופ. 
המרפאה נעזרת בשירותי רופאים מומחים, המתמחים בתחום הכירורגיה, האורטופדיה, רפואת העיניים, אולטרסאונד, אנדוסקופיה, דיקור, רפואה סינית, כירופרטיקה ועוד.

היענות למקרי חירום 24 שעות ביממה.
 

 

בדיקות ויעוץ

 
במרפאה רופאים מנוסים ואדיבים, אשר יבדקו את בעל החיים ויתאימו טיפול לכל מקרה ומקרה. לצורך אבחון מבוצעת בדיקה כללית, וכן ניתן להיעזר במכשירי האבחון המתקדמים הנמצאים במרפאה.

גורים נבדקים במעמד מתן כל חיסון, בדיקה מלאה שעוזרת לאבחן בעיות בשלב מוקדם ולהתייחס אליהן בזמן. כמו כן ניתן ייעוץ שוטף לגבי אחזקת הכלב/החתול, טיפול וחינוך בסיסי.

יעוץ ובדיקה על ידי מומחים: בעת הצורך, אנו נעזרים ברופאים המתמחים בתחומים שונים, אשר נותנים את שירותיהם במרפאה, בתחום הדמיה (אולטרסאונד, רנטגן, אנדוסקופיה), כירורגיה ואורטופדיה, דיקור סיני, כירופרקטיקה, אופטלמולוגיה ועוד.
 

 

חיסונים וטיפולים מונעים:

 
לכלבים: מומלץ לחסן בחיסון המשושה 3 פעמים כגור, החל מגיל 6 שבועות, ולאחר מכן כל שנה. חיסון הכלבת מחויב החל מגיל 12 שבועות כל שנה, חיסון נגד שעלת מכלאות מומלץ לפני כניסה לפנסיון, או בכלבים רגישים. טיפול נגד תולעים מומלץ כבר מגיל חודש והמשך טיפול נקבע בהתאם לכל מקרה. טיפול נגד תולעת הוושט מומלץ לא יאוחר מגיל 6 חודשים, כל 3 חודשים.

לחתולים: מומלץ לחסן בחיסון מרובע בגיל 8 שבועות, 12 שבועות, ולאחר מכן כל שנה. חיסון כלבת לחתולים שיוצאים החוצה כל שנתיים, חיסון כנגד FIV "איידס של חתולים" לחתולים מועדים כל שנה, טיפול נגד תולעים החל מגיל חודש.

את כל הטיפולים הנ"ל ניתן לבצע במרפאה.
 

 

רישוי עירוני וסימון בשבב אלקטרוני:

 
כל אדם המחזיק כלב מחויב ברישיון לאחזקת כלב, המסופק על ידי העירייה. הרישיון מונפק כל שנה, בעת החיסון נגד כלבת, לאחר תשלום לעירייה. כל כלב חייב בסימון בשבב אלקטרוני על פי חוק. הסימון בדרך כלל מתבצע בעת מתן החיסון כנגד כלבת, אך יכול כמובן להיעשות גם ללא קשר.
 

 
הסדרת הרישוי, סימון בשבב וקריאת שבב מתבצעים במרפאה.
 
מרפאה וטרינרית, ד"ר סיון שני, רח' צה"ל 48 נס-ציונה, 4345388 - 054
 
 
ד"ר סיון שני - מרפאה וטרינרית
 
 
 
ד"ר סיון שני - מרפאה וטרינרית
 
 
 
ד"ר סיון שני - מרפאה וטרינרית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל 48 א', נס ציונה | טל': 4345388 - 054 | פקס: 9405307 - 08 | דוא"ל: drshani@netvision.net.il